Znáte nejstřeženější tajemství mužů? Ta naše – Pražská vodka vám je odhalí!

Posezení u táboráku, odpočinek u nahozeného prutu nebo jen tak panák s přáteli v hospodě? Také už se těšíte, až podniknete některou z těchto osvědčených, převážně pánských, aktivit? Někdy je třeba ctít staré zvyky a odpočinout si od okolního světa u dobře známých věcí. To je zkrátka to naše a své o tom ví především muži.

Naše aromaterapie? Špekáčková terapie

Teplé jarní dny si málokdo z nás dokáže představit bez pohledu do praskajícího ohně. Zapomeňte proto na zbytečné diety a užijte si táborové ohně spolu s dobrým jídlem a pitím. Opékat nemusíte jen klasické špekáčky, možností je hned několik. Od sýrů po pečené brambory, které můžete ozvláštnit směsí koření a také nakrájenou jarní cibulkou a klobásou. Když tyto suroviny pečlivě zabalíte do několika vrstev alobalu, za půl hodiny se můžete těšit na lahodnou večeři v přírodě. Podobně snadno si můžete připravit sladkou tečku. Vezměte jablko a nad ohněm ho opékejte tak dlouho, dokud slupka zcela neztmavne. Navrch můžete posypat cukrem a nechat zkaramelizovat.

Zdroj: Gettyimages

Naše meditace? Rybaření

Rybaření má v České republice dlouholetou tradici. Každý rybář má jistě svá známá a osvědčená místa, proč se ale nevydat za novým dobrodružstvím? Chytat ryby můžete i bez povolenky v soukromém revíru, ve kterém si zapůjčíte veškeré vybavení. Takovým místem je například rybník Mrhal u Českých Budějovic, kde vyjma půvabné krajiny nechybí ani čistá a kvalitní voda a možnost celoročního lovu ryb. Nedaleko Třeboně pak najdete rybník Hejtman, který nabízí mnoho klidných míst ke koupání i zákoutí vhodných pro rybáře. A pakliže jste rybář s povolenkou, navštivte rybník Nohavice nebo rybník Buda ve středočeském kraji. Litovat určitě nebudete!

Zdroj: Adobe Stock

Naše sociální síť? Klábosení u něčeho ostřejšího

Když se rozhodnete po práci zapomenout na okolní svět a vyrazit s přáteli večer na panáka něčeho ostřejšího, vyrazte s přáteli do vaší oblíbené hospody nebo baru. S blížícím se létem můžete během teplých dní využít také možnost otevřených zahrádek. U piva, vína nebo drinku pak v dobré společnosti strávíte příjemný a pohodový večer plný smíchu. A nezapomeňte si vypnout mobily, protože jak známo, nejlépe se odpočívá offline. Bez rušivých pracovních e-mailů a neustálého cinkotu sociálních sítí se odreagujete stejně dobře, jako kdybyste byli někde na pláži.

Zdroj: Adobe Stock

PRAŽSKÁ VODKA

Pražská vodka – ta naše je tradiční obilná vodka vyrobená v České republice pečlivou destilací, speciálním filtračním procesem, s použitím křišťálové vody a prvotřídních obilných zrn. Vyznačuje se svojí charakteristickou čistotou a jemností.

Objem: 0,5l Obsah: 37,5% Doporučená cena: 159,90 Kč www.prazska.cz