Barmanská show

Barmanská show je příjemným zpestřením a okořeněním každé velké párty nebo oslavy. V České republice jsou k dispozici četné agentury, které profesionální barmanskou show nabízejí. Profesionální barmani přijedou za vámi a netradičním způsobem namíchají vašim hostům alkoholické drinky z celého světa.

Barmanská show oživí vaší oslavu

Barmanskou show si můžete zamluvit jako doprovodný prvek jakékoliv oslavy nebo větší párty. Barmanskou show nabízí například společnost BONTÉ CLASS, s.r.o. nebo agentura Cocktailshow. Obě agentury nabízejí skupinu profesionálních barmanů, kteří vám namíchají skvělé a originální koktejly.

Agentura Cockailshow

Agentura Cockailshow na svých webových stránkách například nabízí barmanskou exhibici hned v několika verzích. Agentura garantuje, že v jejich týmu jsou pouze profesionální a ostřílení barmani, kteří svou práci ovládají dokonale. Za pomoci hlavových mikrofónů jsme kupříkladu schopni veselé a živé interakce s publikem, takže o zábavu rozhodně nebude nouze. Barmanskou show provádí agentura Cockailshow na svých profesionálních mobilních barech, které si na každou akci vozí s sebou. V repertoáru agentury Cockailshow je například skvělá Barmanská exhibice s interiérovými efekty, která trvá deset až patnáct minut nebo vystoupení barmanské fire show či barmanské UV show, při kterém je využit účinek UV světla.

Barmanská show pro děti

Další společnost na tuzemském trhu, která nabízí své barmanské služby pod webovými stránkami barmani.cz, dělá pro své klienty také barmanskou show pro děti. Při této show jsou dětem samozřejmě nabízeny nealkoholické nápoje. V rámci této show je mnoho zábavných soutěží a úkolů pro dětské hosty. Pro děti jsou rovněž nachystány diplomy. Akce je vhodná zejména pro dětské karnevaly, besídky nebo oslavy jejich narozenin.  

Publikováno: 06. 11. 2012

Kategorie: Nezařazené

Autor: Karel Šimáček