Tipy, jak uspořádat epickou párty

Každý ví, že domácí večírek je nejlepším společenským setkáním. Na rozdíl od klubu nebo baru můžete mít vše plně pod kontrolou - vybíráte si hudbu, seznam hostů, jídlo i čas ukončení. Pokud jste nuceni trávit léto v kanceláři nebo ve fabrice, užijete si party o to více. S velkou mocí však přichází i velká zodpovědnost, a pokud k plánování domácího večírku nepřistoupíte správně, může se stát, že vaše příští pozvánka bude smazána ještě dříve, než si ji někdo přečte. Myslíme si, že o pořádání epických večírků něco víme. A stejně jako u každého alespoň trochu slušného hostitele domácího večírku ctíme pravidlo, že co je naše, je i vaše atd. Takže od nás pro vás, užijte si tyhle nápady na uspořádání té nejúžasnější z nejúžasnějších domácích párty. Jen nám nedávejte vinu za nepořádek, kocovinu, rozbitou vázu...

Pořiďte si mobilní klimatizaci

To jako vážně? Ano. Pokud nemáte klasickou nástěnnou variantu, bude se vám v mobilní klimatizace hodit více než cokoliv jiného. Pokud párty pořádáte v létě, v období tropických veder, je to právě klimoška, díky které nebudou hosté nečinně sedět - zařízení příjemně ochladí vzduch a přispěje k pohodové atmosféře. Jinak vám budou k ničemu i ty nejstylovější dekorace... Z hluku nemusíte mít strach, například tato klimatizace REMKO RKL 360 ECO patří k nejtišším na trhu. V zimě zase naopak oceníte vhodně zvolené mobilní topidlo. Díky tomu můžete párty uspořádat i v místech, kde byste jinak vymrzli. S výběrem klimatizace i topidla vám poradí kluci z eprofi.cz s.r.o., kteří mají v nabídce i ventilátory, ochlazovače vzduchu a další techniku (i když to sem nepatří, mohly by vás zajímat kvalitní vibrační desky a pěchy nebo ponorné vibrátory betonu).

Vymazlete svůj seznam hostů

Nemůžete pořádat večírek jen sami, takže prvním krokem na cestě k epické domácí party je vypracovat si seznam hostů. Je jasné, že pozvete své kamarády, ale abyste uspořádali nezapomenutelnou domácí party (ať už doma, nebo venku), musíte dát dohromady lidi ze všech částí svého života a nechat to kouzlo vzniknout. Lidé se samozřejmě přijdou podívat na vás, ale také se přijdou seznámit se zajímavými, zábavnými novými lidmi (a potenciálně i s novými partnery) - takže dejte dohromady své kamarády z práce s kamarády z vysoké školy, pozvěte svého úžasného bývalého spolubydlícího a toho kluka, kterého jste tenkrát potkali na festivalu. Jak se říká, čím víc, tím líp. Jen se ujistěte, že jsou to jen přátelé a přátelé přátel, nikdo nechce dům plný náhodných kolemjdoucích...

Ležte o čase zahájení

Všichni jsme tam byli - vaši přesní přátelé se objevili přesně ve chvíli, kdy jste je o to požádali, zatímco vaši méně spolehliví kamarádi se objevili až poté, co obrazili další tři párty a zůstali, dokud nevyšlo slunce. Abyste zajistili stálý přísun lidí na vaší párty, musíte lidem dát různé časy začátku a konce. Řekněte svým časově uvědomělým přátelům, aby se objevili ve 22 hodin, a řekněte svým přátelům, kteří jsou náchylní ke zpoždění, aby se objevili ve 20 hodin, tímto způsobem docílíte, že tam bude většina vašich hostů současně.

Vyberte si téma

Každá epická párty má své téma. Rituál nákupu kostýmů rozbuší vzrušení a připraví lidi na večírek. A veselé kostýmy, které si vaši kamarádi obléknou, poskytnou nekonečné začátky konverzací a opravdu pomohou dát dohromady skvělou partu. Nemusí to být banální věci, jako jsou párty s tógou nebo super kreativní „80. léta“ - mohli byste uspořádat párty s kloboukem, párty s Rubikovou kostkou, párty se sedmi smrtelnými hříchy? Možnosti jsou nekonečné a každý si užije trochu víc. Jen to řekněte všem svým hostům, aby nikdo nakonec nevypadal hloupě.

Vytvořte si seznam skladeb na večírek

Je to nesmírně důležité z několika důvodů - zaprvé, nikdo nechce zůstat na večírku, kde je špatná hudba a ještě horší atmosféra. Večer předtím si vytvořte super dlouhý playlist a pusťte ho hned, jak dorazí první hosté. Pokud se cítíte opravdu kreativní, můžete playlist načasovat tak, abyste měli několik hodin klábosení, pak několik šlágrů, které všechny roztančí, a na závěr hodinu nebo dvě klidnější hudby pro chill out. Sestavení playlistu také minimalizuje šanci, že některý z vašich hostů vezme váš iPod, pustí si "svůj jam" a převezme nad ním kontrolu.

Nenechte se úplně zbořit

Možná si myslíte, že je to váš večírek a že se můžete opít, pokud chcete, ale pokud si chcete skutečně pamatovat, jak úžasný váš večírek byl, zůstaňte střízliví. Je příliš snadné nechat se unést na vlastní párty, v pohodlí domova, podporován všemi ostatními - ale když se opije hostitel, je to docela trapné. Tohle je váš čas, kdy můžete zazářit, se všemi si popovídat a možná iniciovat taneční vystoupení, ne čas na to, abyste měli hlavu v záchodě.

Publikováno: 16. 05. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Karel Šimáček