Barmanské kurzy

Barmanských kurzů je v současné době velké množství. Na těchto stránkách vás seznámíme aspoň s některými firmami, které barmanské kurzy nabízejí.

Barmanská agentura Stars Of The Bars

Barmanské kurzy nabízí například agentura Stars of The Bars, která byla založena v roce 2002. Výuka kurzů v této společnosti probíhá pod vedením školených a profesionálních barmanů, kteří mají za sebou velké množství světových i domácích barmanských soutěží. Agentura Stars Of The Bars nabízí například jednodenní kurz pro začátečníky nebo pětidenní základní barmanský kurz. Všechny kurzy jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti při přípravě koktejlů a alkoholických míchaných nápojů. Cenově se kurzy pohybují od 1190 do 3000 českých korun. Každý absolvent kurzu obdrží dokument Barmanské scriptum, který obsahuje velké množství koktejlů, které se na kurzu vyučují. Dále obdržíte certifikát v angličtině o absolvování kurzu.

1.Česká Barmanská akademie

1.Česká Barmanská akademie působí na území České republiky již od roku 1990. 1.Česká Barmanská akademie je vzdělávací instituce, která může udělovat svých studentům mezinárodní certifikát IES. 1.Česká Barmanská akademie nabízí základní barmanský kurz, který je určen pro všechny, kteří chtějí vykonávat profesi barmana. Kurzy se konají v Praze, Ostravě a Karlových Varech a základní cena kurzu je 5000 českých korun. Absolventi tohoto kurzu se sami naučí připravovat asi padesát drinků. Kurz je zakončen teoretickou i praktickou částí. Úspěšný absolvent kurzu obdrží certifikát Bartender První České Barmanské akademie, který je v angličtině a má mezinárodní platnost. 1.Česká Barmanská akademie nabízí i kurzy pro pokročilé. Jeden z nich se jmenuje Boston vyšší kurz a je určen pro všechny zkušenější barmany, kteří si chtějí rozšířit své profesionální dovednosti. Cena kurzu je 1950 českých korun.  

Publikováno: 06. 11. 2012 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Karel Šimáček