Jak by měl vypadat malý cateringový podnik? Vybavení pro restaurace

Stále více lidí se rozhoduje pro otevření malých barů, kaváren, food trucků a dalších stravovacích zařízení, která lze označit jako "malé stravovací podniky". Vybavení pro restaurace, čili spotřebiče, doplňky, nábytek a kuchyňské pomůcky musí být přizpůsobeny malému prostoru našeho podniku. Proto je zapotřebí investovat do profesionálního vybavení, které usnadní každodenní práci.

V tomto článku se zaměříme na vybavení malých gastronomických provozoven. Připravili jsme pro Vás několik cenných rad, které Vám pomohou při plánování nákupů tak, aby Vámi vybrané zboží bylo plně funkční. Pokud se chcete se dozvědět více, přečtěte si celý článek. Přejeme příjemné čtení!

Vsaďte na osvědčený obchod!

První užitečnou radou je výběr místa, kde budete nakupovat. Vyplatí se vsadit na osvědčené gastronomické obchody, které jsou v oboru již léta a kromě sortimentu nabízejí i další služby, například obchodní poradenství nebo výrobu nábytku na míru.

Gastronomický obchod je místem, kde můžete vyhledat pomoc a radu ohledně konkrétního vybavení. V posledních letech se nakupování online stalo velmi populárním. Výrobky v internetových obchodech jsou velmi podrobně popsány (včetně všech rozměrů, které vám pomohou při navrhování kuchyňského prostoru), což značně usnadňuje výběr požadovaného produktu. Při větších objednávkách máte navíc velkou šanci získat slevu, doručení zdarma nebo bezplatné poradenství. 

Nábytek z nerezové oceli na míru - proč zvolit tuto možnost?

Nábytek z nerezové oceli na míru je skvělou alternativou k hotovým výrobkům, jelikož máte možnost pečlivě naplánovat celý kuchyňský prostor. Jedná se o výrobky, které umožňují přípravu potravin, skladování nebo vystavování nádobí. Díky použití nerezové oceli, která má antikorozní vlastnosti, se nábytek z tohoto materiálu snadno udržuje v čistotě. Tyto výrobky jsou odolné vůči poškození a účinkům vnějších faktorů, jakými jsou voda, vysoké či nízké teploty a chemikálie.

Nábytek z nerezové oceli na míru je vysoce funkční, neabsorbuje pachy a splňuje normy, které umožňují jeho přímý kontakt s potravinami. Nejčastěji se z tohoto materiálu vyrábějí mycí stoly, digestoře, police a regály, skříně, přepravní vozíky, stoly, dřezy a mnoho dalšího. Jedná se o skvělou volbu pro malé gastronomické provozovny a jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů.

Publikováno: 20. 12. 2023

Kategorie: Jídlo

Autor: Jana Trnková